ייצור מוצרי הזרקת פלסטיק בסין

Power Molds מספקת ללקוחות שירות הזרקת מוצרי פלסטיק בסין. השירות ניתן כחלק מפתרון ה- TurnKey או כפתרון שאינו תלוי לחברות ויזמים שבחרו משיקולים עסקיים שונים לייצר בסין. בנוסף לייצור דרך Power Molds בסין הלקוח יכול לבחור שירותים נוספים עד לקבלת המוצר המוגמר ביעד הנבחר.

ייצור בהזרקה

השירות ניתן לבעלי תבניות וגם לכאלה ללא תבנית הזרקת פלסטיק המעוניינים במוצר בלבד. הייצור ללא מגבלת כמות, מורכבות המוצר או גודלו. 

הדפסה ותוויות 

אפשרות ל  In Mold Labeling בשלב ההזרקה או הוספת תוויות בשלב האריזה.

בקרת איכות

מיון חלקים ומוצרים לפי קריטריונים שהוגדרו.

איתור ורכש – Sourcing

אספקת חלקים ומנגנונים שונים המתווספים למוצר כגון מנועים, מגנטים, צירים וכו’.

הרכבה

הרכבה חלקי המוצר והמנגנונים לפני אריזתו.

אריזה

מגוון פתרונות אריזה והכנת המוצר לשילוח בקופסאות בגדלים נדרשים.

שילוח

קופסאות המוצר המוגמר מגיעות ליעד בשירות Door To Door. 

גמישות ואיכות

מעבר ליכולת להתאים את אופן המענה לצרכי הלקוח חשוב להדגיש- עם הידע ואיכות של כוח האדם של Power Molds בסין, ניתן לקבל מוצרים המיוצרים בטכנולוגיית הזרקת פלסטיק בכל איכות ותקינה בינלאומית נדרשת. לקוחותינו מייצרים בסין מוצרים מתקדמים ופשוטים בתחומים רבים ומגוונים. 

היתרון הגדול מכולם

מעבר לגמישות, לאיכות והחיסכון לשירות הייצור בהזרקת פלסטיק שמספקת Power Molds בסין יתרונות נוספים. הראשון הוא ניהול הפרוייקט דרך גוף מרכזי שמטפל בכל היבטי הייצור האריזה והשילוח. תהליך מבוזר בין ספקים שונים יקר ומסורבל וגורם להרבה כאב ראש. מהלקוח נחסך הצורך להתרוצץ ברחבי סין כדי  לאתר את הספקים המתאימים ביותר. תפקידנו לספק את המוצר בזמן והמקום שנקבע. עוד יתרון נובע מכך לחוזה מסחרי מול חברה ישראלית משמעות שונה לעומת הסכם מול חברה או מתווך מסין. את האחריות והניסיון אולי קשה לכמת אבל מניעת העיכובים והעלויות הבלתי צפויות שווה זהב. היתרון המשמעותי ביותר של Power Molds הוא הניסיון. הניסיון העסקי שלנו בסין משתרע על 30 שנה שבהם ייצרנו עשרות מוצרים בתחומים שונים מגוונים. הניסיון העשיר מאפשר לנו לספק פתרון יעיל במחיר תחרותי.