פתרון כולל מרעיון ועד מוצר

חברת Power Molds מציעה ללקוחות פתרון Turn Key ומענה כולל משלב הרעיון הראשוני. הפתרון מספק ללקוח את הדרך המהירה והזולה משלב הרעיון, דרך עיצוב המוצר ועד לייצור המוני. המתודולגיה שפיתחנו כוללת שלבים שנועדו להפחית עלויות, לקצר זמנים ולהימנע מנזקים והערכות שגויות. 

היכרות עם אבא ואמא

ההתחלה היא פגישת התנעה עם הלקוח שמאחורי הרעיון והחזון. מטרת הישיבה היא להבין את המטרות, הדרישות והרגולציה והמגבלות הייחודיות לכל תחום .מטרת הפגישה בנוסף היא לספק הערכה ראשונית ובחינת הכדאיות הכלכלית. 

תכנון מוצר

בשלב זה הלקוח מקבל סכימה ראשונית של קונספט אחד או יותר ממגוון העיצובים האפשריים למוצר. העיצוב כולל סיכום המידות, אופן הייצור והחומרים הנדרשים להתאמת המוצר לייעודו.

מקונספט לעיצוב תעשייתי

לאחר שנבחר הקונספט והעיצוב עם הלקוח עובר המוצר לשולחן השרטוט, במקרה שלנו – לתכנת התיב”ם. עכשיו מקבל המוצר חיים על גבי מסך המחשב וניתן לבחון את העיצוב בפרמטרים והיבטים מדוייקים יותר.

היבטי הנדסת המוצר

לאחר בחינת התכנית הראשונה מבוצעים התאמת המידות והמבנה לייצור הרכבה ואריזה לצד היבטים ודרישות נוספות.

בניית אב טיפוס

מטרת המידול היא להבין דרך דגם או אב טיפוס את המימדים, התחושה, הארגונומיה ואספקטים הנדסיים נוספים לפני ההתקדמות. בהתאם לבחינת אב הטיפוס מבוצעים שינויים והתאמות סופיות.

תכנון תבנית הזרקת פלסטיק

מטרת השלבים הקודמים מסתכמת למעשה בתכנון תבנית ההזרקה האפקטיבית ביותר למוצר. מטרת תכנון התבנית לספק מענה הנדסי לתהליך הייצור וכוללת שיקולים כמו מספר חלקים ומובלעות לצד מהירות מחזורי הזרקה.

בניית תבנית ההזרקה

לאחר אישור התכנית, גוש הפלדה שהוזמן מראש עובר לאולם הייצור והתבנית הנדרשת לשלב הייצור עוברת מעולם השרטוט שבו ניתן לשנות את העיצוב בלחיצת עכבר לעולם החומר. 

סדרת ייצור מוגבלת לצרכי ניסיון

תבנית ההזרקה עוברת למפעל הזרקת פלסטיק לסדרת ייצור מוגבל. מטרת הייצור לבחון נקודות לשיפור לפני המעבר לייצור סדרתי ממושך. בשלב זה נבחנים תהליכי הרכבה ואריזה ומתבצעים התאמות ושינויים קלים בתבנית והתאמות במכונת ההזרקה הייעודית. 

ייצור המוני

מזל טוב! בסוף התהליך המוצר שהלקוח חלם עליו עובר לסדרת ייצור והרכבה ומכאן מתחיל אתגר השיווק והמכירות. 

יתרונות ייחודיים בתחום

Power Molds מספקת ליזם שבחר בפתרון TurnKey שלושה יתרונות ייחודיים בתהליך המורכב מעיצוב ועד לייצור המוני. 

זמן ועלות

תהליך עיצוב ופיתוח מוצר בטכנולוגיית בהזרקת פלסטיק מתבצע ברוב המקרים דרך שלושה ולפעמים ארבעה גופים שונים- מעצב מוצר, מהנדס תעשייתי, בונה תבנית הזרקה ומפעל ייצור בהזרקת פלסטיק. עצם התלות והממשק בין הגופים, הצעדים השונים הופכת את התהליך ולמסורבל, ארוך ויקר יותר. 

אחריות כוללת

פתרון TurnKey מספק ללקוח שקט תעשייתי בכך שהגוף המתכנן שאמון אל פיתוח המוצר נושא באחריות על תכנון וייצור תבנית ההזרקה ועד לייצור עצמו. הלקוח לא ייתקל במצב שבו מעצב המוצר מעביר את האחריות ליצרן התבנית וההיפך. 

גישה יצירתית ומבט מפוכח 

צברנו עשרות שנות ניסיון בתכנון מוצרים, תכנון וייצור תבניות הזרקת פלסטיק כולל ייצור מוצרים הנמכרים בהצלחה ברחבי העולם. הלקוח נהנה מיצירתיות וניסיון מקצועי בכל שלבי התהליך לצד ייעוץ בהיבטים כלכליים, רגולוציה ועוד.